İptal & İade & Değişim

Değişim ve İade işlemini nasıl yapabilirim ?

Herhangi bir nedenle siparişinizi iade etmek veya değiştirmek isterseniz, ürünleriniz tarafınıza ulaştıktan sonra 15 gün içinde bizlere geri gönderim yapabilirsiniz . Ürünününüz bizlere ulaşınca talebinize göre işleme alınmaktadır.

Değişim ve İade politika ve prosedürleriniz nelerdir ?

Değişim ve iadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Faturasız işlem yapılmamaktadır.

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak ?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz 15 iş gününde gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 15 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS ile bilgilendirmesi yapılır.

Değişim ve İade işlemlerinde Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim ?

Değişim ve İade işlemlerinde Kargoya Herhangi Bir Ödeme Yapmayınız Geri Gönderimlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir. Değişimlerde kargoyu anlaşmalı kargomuz MNG KARGO ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Tutar Değişim & Hediye Çeki kodunuzdan düşülecektir. Lütfen Kargoya Herhangi Bir Ödeme Yapmayınız. Değişim Kargo Ücreti 17 ₺’dir. Bu Bedeli Değişim Kargonuz sizlere ulaşınca Kargo Görevlisine Ödeyebilirsiniz.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra Değişim & Hediye Çekiniz sistemlerimizde kayıtlı bulunan cep telefon numaranıza SMS ile ileticektir. Kuponu Sipariş ekranında bulunan İndirim Kuponu bölümüne yazarak kullanabilirsiniz.

Outlet Kategorisinden Ürün Aldım İade veya Değişim Yapabilir Miyim ?

Outlet Kategorinden Alınan Ürünlerin İadesi veya Değişimi Yapılamaz.

Yurt Dışından Sipariş Verdim İade ve Değişim Yapabilir Miyim ?

Yurtdışı Siparişlerinizde İade ve Değişim Bedeli Tarafınıza Aittir. 

Değişim ve iadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya 15 gün içinde teslim etmeniz gerekmektedir.


Sol
Top